Zobrazit všechny fotografie
Koně na prodej
Aktivní
2 vysoce kvalitní hřebčiči hříbata po Sarai L a Royal Dynamic na prodej 5. září během dražby hříbat Veulenveiling Prinsjesdag
Popis
Wizard Sollenburg
Hřebčičí hříbě Sarai L z NMK klisny Johanna Sollenburg
Původem otce je Sarai L (°2021), syn Secreta, který sám získal stříbro na MS pětiletých drezurních koní. For Real L, matka Sarai L, je dcerou dvojnásobného oldenburského vítězného hřebce For Romance, který dosáhl výkonnosti na mezinárodní úrovni Grand Prix. Sarai L je vysokonohý hřebec s velkým vyzařováním a prostorným klusem a cvalem směrem do kopce.
Matka, elitní klisna Johanna Sollenburg, je dcerou špičkového plemeníka Charmeur (18. místo v žebříčku plemeníků WBFSH pro drezuru) a preferent prestatie klisny Zantana Sollenburg. Johanna Sollenburg sama přesvědčila během svozové körung s 85 body za chody, včetně skvělých 90 bodů za klus, a dokázala se probojovat do finále NMK. Zantana, dcera Fidermarka, sama sportovala v drezuře Z2 a přinesla mimo jiné vysoce úspěšného amerického koně Grand Prix Harrold S a koně Malé Tour Matthew Sollenburg. Babička Onyx je rovněž vedena jako silně dědičná klisna a přinesla mimo jiné koně Velké Tour Lambada Sollenburg.
Whatsapp Sollenburg
Hřebčičí hříbě po Royal Dynamic z klisny Elite Preferent Prestatie Elegance Sollenburg
Poloho bratr koní Malé Tour Jewel Sollenburg a Larissa Sollenburg
Jeho otec, Royal Dynamic, je vnukem Dream Boye, který řadu let úspěšně závodil na mezinárodní úrovni Grand Prix v sedle s Hansem Peterem Minderhoudem. Rudilore Victoria, matka Royal Dynamic, je dcerou Vitalise, jehož potomstvo se prosazuje v mezinárodním drezurním sportu. Ve třech soutěžích hřebců KWPN se Royal Dynamic umístil dvakrát na pátém a jednou na čtvrtém místě.
Jeho matkou je elita preferent prestatie klisna Elegance Sollenburg. Během svého testu IBOP v říjnu 2012 získala neuvěřitelných 80,50 bodů. Získala 8,50 za klus a pružnost a 8,00 mimo jiné za cval, jezditelnost, držení těla a rovnováhu. Jako chovná klisna již několikrát prokázala své kvality. Je matkou koní Malé Tour Jewel Sollenburg a Larissa Sollenburg.
Obě hříbata jsou na prodej během dražby hříbat Prinsjesdag v sobotu 5. září 2026. Dražit lze naživo i online. Více informací na: https://prinsjesdag.auction/home
Adresa dražby:
Droom Hoeve
Geerling 14
1613 PG Grootebroek
Program:
15:00 – 17:00 Příjezd hříbat a veterinární prohlídka
17:00 – 18:00 Prohlídka ve stájis
17:30 VIP zahájení s hudbou
18:30 Začátek dražby
Pro více informací prosím kontaktujte telefonicky Stoeterij Sollenburg, pan Adri Zekveld, 06-51084832
Hřebčičí hříbě Sarai L z NMK klisny Johanna Sollenburg
Původem otce je Sarai L (°2021), syn Secreta, který sám získal stříbro na MS pětiletých drezurních koní. For Real L, matka Sarai L, je dcerou dvojnásobného oldenburského vítězného hřebce For Romance, který dosáhl výkonnosti na mezinárodní úrovni Grand Prix. Sarai L je vysokonohý hřebec s velkým vyzařováním a prostorným klusem a cvalem směrem do kopce.
Matka, elitní klisna Johanna Sollenburg, je dcerou špičkového plemeníka Charmeur (18. místo v žebříčku plemeníků WBFSH pro drezuru) a preferent prestatie klisny Zantana Sollenburg. Johanna Sollenburg sama přesvědčila během svozové körung s 85 body za chody, včetně skvělých 90 bodů za klus, a dokázala se probojovat do finále NMK. Zantana, dcera Fidermarka, sama sportovala v drezuře Z2 a přinesla mimo jiné vysoce úspěšného amerického koně Grand Prix Harrold S a koně Malé Tour Matthew Sollenburg. Babička Onyx je rovněž vedena jako silně dědičná klisna a přinesla mimo jiné koně Velké Tour Lambada Sollenburg.
Whatsapp Sollenburg
Hřebčičí hříbě po Royal Dynamic z klisny Elite Preferent Prestatie Elegance Sollenburg
Poloho bratr koní Malé Tour Jewel Sollenburg a Larissa Sollenburg
Jeho otec, Royal Dynamic, je vnukem Dream Boye, který řadu let úspěšně závodil na mezinárodní úrovni Grand Prix v sedle s Hansem Peterem Minderhoudem. Rudilore Victoria, matka Royal Dynamic, je dcerou Vitalise, jehož potomstvo se prosazuje v mezinárodním drezurním sportu. Ve třech soutěžích hřebců KWPN se Royal Dynamic umístil dvakrát na pátém a jednou na čtvrtém místě.
Jeho matkou je elita preferent prestatie klisna Elegance Sollenburg. Během svého testu IBOP v říjnu 2012 získala neuvěřitelných 80,50 bodů. Získala 8,50 za klus a pružnost a 8,00 mimo jiné za cval, jezditelnost, držení těla a rovnováhu. Jako chovná klisna již několikrát prokázala své kvality. Je matkou koní Malé Tour Jewel Sollenburg a Larissa Sollenburg.
Obě hříbata jsou na prodej během dražby hříbat Prinsjesdag v sobotu 5. září 2026. Dražit lze naživo i online. Více informací na: https://prinsjesdag.auction/home
Adresa dražby:
Droom Hoeve
Geerling 14
1613 PG Grootebroek
Program:
15:00 – 17:00 Příjezd hříbat a veterinární prohlídka
17:00 – 18:00 Prohlídka ve stájis
17:30 VIP zahájení s hudbou
18:30 Začátek dražby
Pro více informací prosím kontaktujte telefonicky Stoeterij Sollenburg, pan Adri Zekveld, 06-51084832
Lokalita
Ermelo, Nizozemsko
Cena na vyžádání
Cena na vyžádání
0 185
Kontakt
BM
Barbara Modderman
Zveřejněno dne: September 4, 2026
Barbara Modderman
Podrobnosti
🧠 Charakter a povahové rysy
Temperament
Velmi klidný Velmi ohnivý
Průměrný (6/10)
Informace o inzerátu
Zveřejněno dne 4. 9. 2026
ID inzerátu: 10128865
Koně na prodej
Aktivní
2 vysoce kvalitní hřebčiči hříbata po Sarai L a Royal Dynamic na prodej 5. září během dražby hříbat Veulenveiling Prinsjesdag
Cena na vyžádání
Cena na vyžádání
0 185
Podrobnosti
Kontakt
BM
Barbara Modderman
Zveřejněno dne: September 4, 2026
Barbara Modderman
Popis
Wizard Sollenburg
Hřebčičí hříbě Sarai L z NMK klisny Johanna Sollenburg
Původem otce je Sarai L (°2021), syn Secreta, který sám získal stříbro na MS pětiletých drezurních koní. For Real L, matka Sarai L, je dcerou dvojnásobného oldenburského vítězného hřebce For Romance, který dosáhl výkonnosti na mezinárodní úrovni Grand Prix. Sarai L je vysokonohý hřebec s velkým vyzařováním a prostorným klusem a cvalem směrem do kopce.
Matka, elitní klisna Johanna Sollenburg, je dcerou špičkového plemeníka Charmeur (18. místo v žebříčku plemeníků WBFSH pro drezuru) a preferent prestatie klisny Zantana Sollenburg. Johanna Sollenburg sama přesvědčila během svozové körung s 85 body za chody, včetně skvělých 90 bodů za klus, a dokázala se probojovat do finále NMK. Zantana, dcera Fidermarka, sama sportovala v drezuře Z2 a přinesla mimo jiné vysoce úspěšného amerického koně Grand Prix Harrold S a koně Malé Tour Matthew Sollenburg. Babička Onyx je rovněž vedena jako silně dědičná klisna a přinesla mimo jiné koně Velké Tour Lambada Sollenburg.
Whatsapp Sollenburg
Hřebčičí hříbě po Royal Dynamic z klisny Elite Preferent Prestatie Elegance Sollenburg
Poloho bratr koní Malé Tour Jewel Sollenburg a Larissa Sollenburg
Jeho otec, Royal Dynamic, je vnukem Dream Boye, který řadu let úspěšně závodil na mezinárodní úrovni Grand Prix v sedle s Hansem Peterem Minderhoudem. Rudilore Victoria, matka Royal Dynamic, je dcerou Vitalise, jehož potomstvo se prosazuje v mezinárodním drezurním sportu. Ve třech soutěžích hřebců KWPN se Royal Dynamic umístil dvakrát na pátém a jednou na čtvrtém místě.
Jeho matkou je elita preferent prestatie klisna Elegance Sollenburg. Během svého testu IBOP v říjnu 2012 získala neuvěřitelných 80,50 bodů. Získala 8,50 za klus a pružnost a 8,00 mimo jiné za cval, jezditelnost, držení těla a rovnováhu. Jako chovná klisna již několikrát prokázala své kvality. Je matkou koní Malé Tour Jewel Sollenburg a Larissa Sollenburg.
Obě hříbata jsou na prodej během dražby hříbat Prinsjesdag v sobotu 5. září 2026. Dražit lze naživo i online. Více informací na: https://prinsjesdag.auction/home
Adresa dražby:
Droom Hoeve
Geerling 14
1613 PG Grootebroek
Program:
15:00 – 17:00 Příjezd hříbat a veterinární prohlídka
17:00 – 18:00 Prohlídka ve stájis
17:30 VIP zahájení s hudbou
18:30 Začátek dražby
Pro více informací prosím kontaktujte telefonicky Stoeterij Sollenburg, pan Adri Zekveld, 06-51084832
Hřebčičí hříbě Sarai L z NMK klisny Johanna Sollenburg
Původem otce je Sarai L (°2021), syn Secreta, který sám získal stříbro na MS pětiletých drezurních koní. For Real L, matka Sarai L, je dcerou dvojnásobného oldenburského vítězného hřebce For Romance, který dosáhl výkonnosti na mezinárodní úrovni Grand Prix. Sarai L je vysokonohý hřebec s velkým vyzařováním a prostorným klusem a cvalem směrem do kopce.
Matka, elitní klisna Johanna Sollenburg, je dcerou špičkového plemeníka Charmeur (18. místo v žebříčku plemeníků WBFSH pro drezuru) a preferent prestatie klisny Zantana Sollenburg. Johanna Sollenburg sama přesvědčila během svozové körung s 85 body za chody, včetně skvělých 90 bodů za klus, a dokázala se probojovat do finále NMK. Zantana, dcera Fidermarka, sama sportovala v drezuře Z2 a přinesla mimo jiné vysoce úspěšného amerického koně Grand Prix Harrold S a koně Malé Tour Matthew Sollenburg. Babička Onyx je rovněž vedena jako silně dědičná klisna a přinesla mimo jiné koně Velké Tour Lambada Sollenburg.
Whatsapp Sollenburg
Hřebčičí hříbě po Royal Dynamic z klisny Elite Preferent Prestatie Elegance Sollenburg
Poloho bratr koní Malé Tour Jewel Sollenburg a Larissa Sollenburg
Jeho otec, Royal Dynamic, je vnukem Dream Boye, který řadu let úspěšně závodil na mezinárodní úrovni Grand Prix v sedle s Hansem Peterem Minderhoudem. Rudilore Victoria, matka Royal Dynamic, je dcerou Vitalise, jehož potomstvo se prosazuje v mezinárodním drezurním sportu. Ve třech soutěžích hřebců KWPN se Royal Dynamic umístil dvakrát na pátém a jednou na čtvrtém místě.
Jeho matkou je elita preferent prestatie klisna Elegance Sollenburg. Během svého testu IBOP v říjnu 2012 získala neuvěřitelných 80,50 bodů. Získala 8,50 za klus a pružnost a 8,00 mimo jiné za cval, jezditelnost, držení těla a rovnováhu. Jako chovná klisna již několikrát prokázala své kvality. Je matkou koní Malé Tour Jewel Sollenburg a Larissa Sollenburg.
Obě hříbata jsou na prodej během dražby hříbat Prinsjesdag v sobotu 5. září 2026. Dražit lze naživo i online. Více informací na: https://prinsjesdag.auction/home
Adresa dražby:
Droom Hoeve
Geerling 14
1613 PG Grootebroek
Program:
15:00 – 17:00 Příjezd hříbat a veterinární prohlídka
17:00 – 18:00 Prohlídka ve stájis
17:30 VIP zahájení s hudbou
18:30 Začátek dražby
Pro více informací prosím kontaktujte telefonicky Stoeterij Sollenburg, pan Adri Zekveld, 06-51084832
Lokalita
Ermelo, Nizozemsko
🧠 Charakter a povahové rysy
Temperament
Velmi klidný Velmi ohnivý
Průměrný (6/10)
Informace o inzerátu
Zveřejněno dne 4. 9. 2026
ID inzerátu: 10128865
Podobné inzeráty
Nadějná 3letá drezurní klisna po Extreme U.S.
€7,500
Volkel
Super krásné klisnička
€6,500
Horssen
Atraktivní 2,5letý hřebec na prodej
€6,500
Oosterhout
Dobrá obsednutá 3letá klisna
na vyžádání
Wamel
8letá elitní klisna po Incognito
na vyžádání
Spijk
3letá klisna KWPN (Kjento x Apache)
€7,500
Franeker
2letá nápadná klisna
na vyžádání
BLIJHAM
Na prodej: atraktivní rozvážná 3letá klisna Ferguson
€8,500
Lienden
Silná a klidná 3letá klisna Extreme US
€10,000
Lienden
Výjimečná černá 3letá STER klisna
€12,000
Lienden
Talentovaná, hodná, krásná 4letá černá klisna KWPN PROK
na vyžádání
Bovenkarspel
Talentovaný 3letý valach do budoucna!
€15,000
Oosterhout